Svět Mezi Řádky - informace


Svět Mezi Řádky byl založen 22. 7. 2015 dvěma dlouholetými spřízněnými rivalkami z různých koutů světa. Obě se narodily v roce 1988 a sblížily se díky jedné nu-metalové kapele. Od té doby spolu válčí na komunikačních sítích i ve společně psaných příbězích. Rozhodly se, že bok po boku budou pro radost vést i svůj Svět Mezi Řádky, kde chtějí realizovat svou lásku ke knihám a pomáhat ostatním čtenářům najít své srdcovky. 


Chensie Ips dává přednost četbě, kde se objevuje láska, romantika, fantazie, erotika klidně i v drsnějším pojetí spolu s tématy jako je smrt, deviace či různé handicapy. Zbožňuje v knihách napětí, psychologii postav a hlubší myšlenku. To vše nejlépe originálně a promyšleně zpracované. Chensie má také dva malé chlapečky a tak často předčítá i pohádky pro děti. 


Wish Sue má ráda psychologické romány i knihy s nádechem filozofování. Často  vyhledává mrazivé thrillery, spletité zápletky a realistické příběhy, které jdou až na dřeň. Nepohrdne ani romantikou, pokud z ní netrnou zuby a čas od času zabrousí i do populárně naučné literatury. A čím je starší, tím častěji vyhledává také příběhy pro děti, jejichž kouzlo umí konečně ocenit. 
Žádné komentáře:

Okomentovat


Copyright © SVĚT MEZI ŘÁDKY | Šablona: Lucy Lillianne. Optimalizováno pro Firefox.