Dětská knihovnička

Pro maminky od maminky Chensie...

...kousek dětského světa, 

který se snažím vytvořit pro své chlapečky Mikea a Matthewa. 


S radostí mu nakupuji a předčítám pohádkové knihy, prohlížíme si obrázky a já mu o nich s vlastní fantazií vyprávím. Nebo se ho snažím jimi nějak jinak zaměstnat. Je jasné, že dítě v jeho věku tím ještě není moc nadšené, kort protože náš Mikeysek je čilý ďáblík, tak u prohlížení nevydrží dlouho, ale knihy má rád a tak není nad to mu udělat radost nějakou novou.

Teď, když jsou Mikeymu dva a půl si na čtení navykl natolik, že sám vezme ze své knihovničky nějakou knihu a přijde za mnou se slovy: "Maminko, jdeme si číst!" A tak každý den tak hodinku denně čteme, protože se to stalo jeho oblíbenou činností. Jsem moc ráda, že už v tak nízkém věku jsem mu dokázala vnuknout lásku ke knihám a že ho opravdu baví. :o)

A jelikož sama vím, jak se mi občas hodí rada od nějaké maminky ohledně dětské knihy, tak proč bych vám také neporadila a neřekla, jak na knihu nahlíží můj syn a jak ji vnímám já. Možná vám to trochu pomůže. :o) A tak, co tu objevíte? Různé knihy pro děti a mé vyjádření k nim, tedy recenzi. A kdo ví, oč se podělím ještě. :o)

Recenzní výtisky: 


Recenze pohádkových knih z Mikeyho knihovničky

Žádné komentáře:

Okomentovat


Copyright © SVĚT MEZI ŘÁDKY | Šablona: Lucy Lillianne. Optimalizováno pro Firefox.