Romantický výtisk od Domina

V pátek nám do Světa mezi řádky přišel recenzní výtisk od nakladatelství Domino. Jde o knihu s krásnou něžnou obálkou, která uvnitř skrývá romantický příběh Andyho a Rachel. Samozřejmě jsem neodolala a začetla se hned, jak to bylo možné a už mi chybí poslední část knihy, kterou věřím, že si užiju jako ty předchozí. :o) Brzy se můžete těšit na recenzi! 

Ale teď už informace o knize! :o)

Koho miluješ


Jennifer Weiner

Anotace: 
Někdy se bojíme uskutečnit svůj sen ze strachu, že bychom přišli i o to málo, co máme nyní.

Bylo jim osm let, když se setkali v čekárně na pohotovosti. Rachel Blumová je v nemocnici jako doma, má totiž vrozenou srdeční vadu. Andy Landis potřebuje jen zasádrovat zlomenou ruku. On se jí představí. Ona mu povypráví svůj příběh. A pak se rozejdou v domnění, že se vidí naposledy. Mýlí se.

Rachel vyrůstá v honosném domě, rodiče ji zbožňují a udělali by pro ni první poslední. Není divu, že Rachel postupem času zjistí, že vlastně ani neví, co by od života měla chtít. Naproti tomu Andy žije na chudém předměstí se svou osamělou mámou. Jedinou šancí na vymanění z mizérie takového života je jeho neobyčejný sportovní talent. Ano, Andy se má stát jedním z nejlepších běžců své generace.

Rachel a Andy se náhodně setkávají po celá tři desetiletí. Oba v tom čase vystudují střední i vysokou školu, projdou si manželstvím i peklem rozvodu, zažijí chvíle sladkých vítězství i rozčarování z porážek. Celou dobu jeden o druhém vědí, ale přesto se pokaždé rozcházejí s pocitem, že tentokrát se už opravdu vidí naposledy. A pokaždé se znovu mýlí.

Jejich příběh je totiž jedním z nejsilnějších milostných příběhů, jaké jste kdy četli. 

Nakladatelství: Domino
Žánr: Literatura světová, Romány pro ženy, Inteligentní romány pro inteligentní ženy
Rok vydání: 2016
Vydání originálu: 2015
Orig. Název: Who Do You Love
Počet stran: 408


Těšte se na recenzi a hlavně na přečtení samotného románu, protože já si čtení moc užívám. :o)


Žádné komentáře:

Okomentovat


Copyright © SVĚT MEZI ŘÁDKY | Šablona: Lucy Lillianne. Optimalizováno pro Firefox.