Napínavý thriller pro ženy

Spolupráce s nakladatelstvím Mystery Press pokračuje i v tomto roce a my z toho máme rozhodně radost. Když nám v e-mailu přistála nabídka na zrecenzování horké novinky, zaujalo mě to, jelikož by mělo jít o thriller pro ženy. Tedy napětí spolu s romantikou v dokonalém souladu, jak hlásá nakladatelství Mystery Press, a já mu věřím. :o) 

Už jsem se do knihy začetla a za večer jsem pár stránek nového knižního světa prožila. Zatím mohu říct, že je to surové a drsné, což se k tématu víc než hodí a těším se, co mě čeká dál. :o)

Pohřbení - Kendra Elliot


Anotace: 
KDYŽ JSOU JIZVY NA DUŠI HLUBŠÍ NEŽ TY NA TĚLE…

Je tomu už osmnáct let, co se z lesa vynořil Chris Jacobs. Jediný ze školního autobusu plného dětí, které byly uneseny neznámo kam. Vyhublý, zmrzačený, bez vzpomínek na to, co se stalo.

Když se nyní najde masový hrob jeho spolužáků, jeden mezi nimi chybí – bratr reportéra Michaela Brodyho. Zoufalý novinář má jedinou možnost, jak odhalit pravdu: nalézt Chrise Jacobse, o němž ale nikdo netuší, kde by mohl být.

Neví to ani Chrisova sestra Jamie, která se rozhodne Brodymu v pátrání pomoci. Po Chrisových stopách se však nevydávají jen oni – odhalení pohřbených těl přiměje vraha, aby se i po tolika letech zbavil posledního žijícího svědka svého hrůzného činu…

Dokážou Michael a Jamie nalézt Chrise a přiznat jeden druhému, co k sobě cítí, dřív než bude pozdě?

Nakladatelství: Mystery Press
Rok vydání: 2017
Žánr: Thriller
Počet stran: 304
Vazba: Pevná s přebalemKdo se rozhodl také pátrat s Jamie a Michaelem?
Zaujala vás tato horká novinka? :o)


Žádné komentáře:

Okomentovat


Copyright © SVĚT MEZI ŘÁDKY | Šablona: Lucy Lillianne. Optimalizováno pro Firefox.