Ilustrátoři/Fotografové

Spolupráce s ilustrátory


Při čtení knih čtenář vidí tolik věcí, že to někdy nedokáže ani vyslovit. Fantazie jede na plné obrátky, potápíme se v moři inspirace a toužíme lokat ji do nekonečna. Vidíme tvary, věci, zeleninu, ovoce a hlavně lidi... Prostě cokoliv si autor umane. A díky tomu ilustrace neodmyslitelně patří do světa knih - do Světa mezi řádky. 

Rozhodly jsme se (byl to můj nápad! - chechtá se Chensie), že zkusíme spolupráci s lidmi, kteří dokážou svět fantazie uchopit natolik do dlaní, že ho vtiskávají po kouskách do svých kreseb nebo fotografií, až člověk lapá po dechu. 

A tak jsme sepsaly Výzvu pro ilustrátory a fotografy a za největší podpory nás obou (a skeptických připomínek Wish) jsme ji vylepily všude, kde jen drželo pomyslné lepidlo. 

Z toho důvodu je založen tento list spolupráce ilustrátorů a fotografů, kde máte vypsané všechny, kterým jsme převelice vděčné za jejich tvorbu, poskytnutou k našim recenzím a článkům. Moc si vážíme jejich umu a děkujeme, že pomáhají do našich řádků vnést fantazii. 


Svou sbírku děl nám k dispozici propůjčili
Tomáš David


Kreslení věnuje dva až tři roky. Zpříjemňuje si jím volné chvilky a příležitostně si i něco přivydělá. Nejraději kreslí portréty lidí. 

Odkaz FB stránku: Tomáš David - Kresby
Odkaz na blog: Place for live
Kontakt: david-tomas@seznam.czSlendymája


Je sedmnáctiletá ilustrátorka a začínající animátorka. Kreslení se věnuje od mala. Většinou si vymýšlí své vlastní postavy, ve kterých se odrážejí její vlastní pocity a nálady. Inspirací pro Slendymáju je často hudba a emoce. Ráda kreslí portréty lidí, své vlastní postavy a postavy z různých her.

Odkaz na FB stránku: Slendymaja
Kontakt: FB SlendymájiTexty, ve kterých jsme použily ilustrátorčinu tvorbu:

Recenze: Temná trilogie

2 komentáře:

  1. Dobrý nápad :) a velmi krásné kresby na blogu pana Davida.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkujeme. A souhlasíme. Velmi nadaný ilustrátor, svými ilustracemi si nás získal. :o)

      Vymazat


Copyright © SVĚT MEZI ŘÁDKY | Šablona: Lucy Lillianne. Optimalizováno pro Firefox.