Další únorové půjčování

Původně jsem šla do knihovny pro úplně jiný knížky, ale tak už to bývá. :) Nakonec jsem ale ráda, že jsem ve výběru přibrzdila na minimum, protože nevím jak vy, ale já snad nikdy nestíhám všechny ty knížky přečíst. A tak jsem jen tak jedním okem přelétla novinky a zjistila jsem, že přibyla nová kniha od Barbory Šťastné. 


Autorka Šťastného blogu má za sebou už knihu s překvapivým názvem Šťastná kniha, kterou jsem recenzovala nedávno: ZDE, a navzdory nadšeným ohlasům, jsem ji zase tak kladně neohodnotila. Čistě ze zvědavosti jsem si tedy půjčila i její novinku Jak jsem sebrala odvahu, která je také dobře hodnocena. 

Je ještě jeden důvod, proč jsem si ji půjčila. Mám teď období, kdy se nějak nedokážu do žádné knížky pořádně začíst, a tak mi knížka, která je seskládaná ze samostatných kapitol a není potřeba si zde pamatovat jména hrdinů a děj, přišla vhod.A co vy? Znáte Barboru Šťastnou a její blog? Četli jsem od ní něco? A pokud jo, co na její tvorbu říkáte? Přinesla vám osobně něco?Copyright © SVĚT MEZI ŘÁDKY | Šablona: Lucy Lillianne. Optimalizováno pro Firefox.