Knižní projekt MAGICKÁ ŠESTKA

Přichází projekt, který mě napadlo zrealizovat jako maraton inspirace, aby těm, kteří opravdu rádi čtou, přihrál nové a zajímavé knihy. 

Na bedrech ho mám já, Chensie Ips/Chester Mikeyskovitá, a tak jsme se rozhodly pro spolupráci Spolku Literárních Fanatiků a našeho knižního blogu Svět mezi řádkyCo tě v následujících dnech, kdy M6 bude vycházet v podobě článků, čeká? 


  • Dozvíš se spousty knižních novinek, které tě třeba zaujmou natolik, že si je i přečteš! 
  • Věřím, že se u článků i pobavíš a zasměješ, alespoň se o to tedy budeme s Wish jako komentátorky snažit. ,o)
  • Poznáš členy Spolku literárních fanatiků a také mou pomalou pravou ruku Wish o trochu více, díky jejich názorům a typům knih, o které se s tebou podělí. :o)

Do projektu M6 se můžeš zapojit i ty! 


Stačí, když nám zašleš své odpovědi do zpráv na Facebook nebo je napíšeš do komentáře pod tento článek a my tvůj příspěvek předěláme do článku a přidáme do maratonu inspirace! :o)

V případě, že máš blog a chceš svou odpověď či náš článek s tvým vyplněným dotazníkem zveřejnit také na svých stránkách, nejprve nám dej vědět do komentáře, a až to schválíme, napiš jako hlavní odkazy oba spolupracující knižní servery. 

  • http://www.slfanatik.wz.cz/
  • http://svet-mezi-radky.blogspot.cz

Odkaz na svůj blog/web nám zapiš do komentáře. 

Těšíš se na tento maraton inspirace stejně jako já?! Těš se, již brzy začnou vycházet články! :o) 

!!! Výhodou Magické šestky je, že vybízí ke kreativitě a ty můžeš jednotlivé body pojmout opravdu jakkoliv. Můžeš se zamyslet a sepsat své nejoblíbenější nebo naopak nejméně oblíbené, nejnudnější, ty, které ti zvednou krevní tlak. Zkrátka si můžeš s odpověďmi vyhrát tak, jak se ti jen zlíbí a přitom snadno dodržovat jednotlivé body. !!!Dotazník M6


I. Jeden knižní žánr
II. Dvě knižní série
III. Tři citáty z knih
IV. Čtyři knižní hrdinové/hrdinky
V. Pět spisovatelů/spisovatelek
VI. Šest knih


Žádné komentáře:

Okomentovat


Copyright © SVĚT MEZI ŘÁDKY | Šablona: Lucy Lillianne. Optimalizováno pro Firefox.