Švédský román pro ženy

Nakladatelství Metafora nedávno vyhlásila konkurz na knihu, která mě zaujala na první pohled. Líbil se mi název, obálka a anotace všechno uhrála tak, že jsem si o ni napsala. A dopadlo to velmi dobře. Podle všeho jsem ji stihla jen o fous a mám z toho velikánskou radost, protože kniha mi vážně padla do oka a já se těším, jaké knižní dobrodružství mi nabídne. 
Nalákala mě hlavně proto, že vypovídá o lásce, která není obvyklá a můžu si odnést z knihy nejen pár pomyslnýchsladkých  polibků, ale i několik drsných šrámů. A to je pro čtenářku, jako jsem já, víc než přitažlivé. ,o))

Tento švédský román známé autorky s českými kořeny se dočkal mnoha překladů. Podle anotace zahřeje a rozpálí jako oheň z krbu uprostřed chladné švédské zimy. Nuže, uvidíme... Jelikož jsem v tuto dobu dost zmrzlá, tak si pořádný hot román dám vážně líbit. :o))

Ale copak mi to vlastně přišlo? ,o))


Nepřátelé a milenci - Simona AhrnstedtAnotace:
Důvěra je nejcennější komodita… Švédský román o pomstě, intrikách ve světě byznysu a zakázané lásce.

V nelítostném světě švédských financí se nevyzná nikdo lépe než David Hammar. I přes svůj dělnický původ se vypracoval na pozici jednoho z nejbohatších švédských finančníků. Nemilosrdný a nezastavitelný hráč už roky pase po jediném, urvat pro sebe Investum, obchodní společnost aristokratické rodiny De la Grip. K získání impéria potřebuje ještě poslední krok – přetáhnout na svou stranu někoho z vysoce postavené rodiny. Nejvhodnější kandidátem se zdá být Natalia.
Natalia De la Grip je jednou z nejtalentovanějších firemních poradkyň švédského finančního světa. Čeká se od ní, že se usadí a provdá za někoho ze svých společenských kruhů. Natalia však vždy kráčela proti proudu a jejím jediným snem je dokázat svému otci, nemilosrdnému patriarchovi, že dokáže víc než jen čekat doma na manžela. Když ji pozve David na oběd, je nedůvěřivá, ale postupně podlehne jeho kouzlu. Z jiskry, která mezi nimi přeskočí, vzplane vášnivý, nezapomenutelný večer.
Byla to ale jen aféra na jednu noc nebo ne? Vztah mezi Davidem a Natalií je nemyslitelný, protože jejich rodiny jsou nesmiřitelnými nepřáteli.Na světlo navíc vyjdou tajemství, pohřbená hluboko v minulosti. Oba stojí před nelehkým rozhodnutím. Je pro Davida přednější pomsta, nebo láska milované ženy? A zvolí Natalia správně mezi pýchou a touhou svého srdce?

Nepřátelé a milenci jsou švédský román skvělé autorky s českými kořeny, jenž se dočkal již mnoha překladů. Zahřeje a rozpálí jako oheň z krbu uprostřed chladné švédské zimy. méně textu

Nakladatelství: Metafora
Rok vydání: 2016
Vydání originálu: 2014
Žánr: Literatura světová, Romány pro ženy
Orig. Název: En enda natt
Počet stran: 384
Vazba: vázaná s přebalemZa román moc děkuji nakladatelství Metafora. Nyní už je v prodeji a můžete si ho zakoupit na stránkách nakladatelství. :o)

Také vás Nepřátelé a milenci nalákali? 


Žádné komentáře:

Okomentovat


Copyright © SVĚT MEZI ŘÁDKY | Šablona: Lucy Lillianne. Optimalizováno pro Firefox.