Humorný román 3 v 1

Nový recenzní výtisk mi přišel z nakladatelství Jota. Ačkoliv této série již vyšlo osm dílu, nyní se vrací v novém kabátě. Kniha obsahuje ne jeden díl. ale rovnou tři! Podle hodnocení jsou romány hodně oblíbené a já jsem moc zvědavá, jak na mě zapůsobí. I když myslím, že žádné problémy s dobrodružstvím hrdiny posedlého sexem mít vážně nebudu a ještě se pořádně pobavím. :o))
Tento americký autor prý píše již od svých čtyř let a jeho prvotina měla velký úspěch, od té doby se hlavnímu hrdinovi natolik věnoval, že napsal dalších sedm dílů a dokonce vydal v roce 2001 knihu o neuveřejněných scénách v americké verzi. Mimo úspěšné série také sepsal několik dalších knih, které byly v ČR také přeloženy. 

Už tušíte, jaká kniha na mě čeká? :o)


Mládí v hajzlu - C. D. Payne


Anotace:
Deníky Nicka Twispa 1-3

První tři knihy o Nicku Twispovi v jedné!
Nemilosrdně otevřený humor je rafinovaně založen na kontrastu dětské naivity a stereotypního světa dospělých. Nick je kluk s úžasnou schopností zaplétat se do nesnází. Všechny jeho vynalézavé a dobrodružné eskapády a intriky směřují zdánlivě pouze k jedinému cíli: Zbavit se potupného panictví a získat ženu svého srdce, krásnou a talentovanou Sheeni, jedinou „intelektuálku“ v Ukiahu. Když se Nickova rodina rozpadne, město hoří a všechny výpadovky blokuje policie, musí se tento rebelující teenager vyrovnat s ekonomickým strádáním, bezdomovectvím, „gulagem školství“, soutěživým otcem a počínající plešatostí. V průběhu toho všeho se neustále snaží přelstít „afektovaného debila“ Trenta Prestona, svého soka v lásce. Paradoxně na své spletité cestě dospíváním nachází především radost ze života a soucit – obojí velmi nakažlivé!
Až budete číst tento velký komický epos náctileté úzkosti, buďte připraveni smát se nahlas.
Doporučujeme všem, kteří přežili dospívání.

Nakladatelství: Jota
Rok vydání: 2016
Žánr: Literatura světová, Humor 
Orig. Název: Youth in Revolt
Počet stran: 576
Vazba: pevná s přebalemUž jste četli?
Také vás kniha 3 v 1 nalákala? :o)
Žádné komentáře:

Okomentovat


Copyright © SVĚT MEZI ŘÁDKY | Šablona: Lucy Lillianne. Optimalizováno pro Firefox.