Recenze: POD MASKOU NEVINNOSTI (Alessandra Torre)

Skandální eroticko-romantické drama finušuje! 


Chci zakoupit tento titul

Z dilogie Nevinnost už jsem vám představila první díl s názvem Nevinnost se zavázanýma očima, který vyprávěl o hlavní hrdince a ukázal důraznost jejího vztahu s Bradem. Pod maskou nevinnosti je velmi hříšné pokračování... 

Stejně jako v předešlém románu, i tentokrát je vypravování v ich-formě z úhlu pohledu ústřední hrdinky Julie. Občas však děj osvěží pasáže v er-formě, ve kterých se čtenářky dočtou, jakým směrem se děj stáčí u samotného Brada. 

Julie byla v prvním díle velká pokušitelka, která se nebála hrát si s muži. Jako stážistka se věnovala své práci na sto procent, a i přesto si našla čas, aby se nechala rozmazlovat atraktivně hříšným Bradem. 

Brad byl jedna velká záhada a teď na řadu přichází jeho největší tajemství. Ačkoliv se i nadále řeší jejich netradiční a vzrušující vztah, veškeré napětí ale nevyvěrá právě z milostných scén. Do děje se vkrádá nové vzrušení, a to v podobě mafie. 

Téma je teď poměrně hojně využíváno jako zpestření a autorka ho pojala zajímavě, rozhodla se do něj zaplést právě firmu, ve které Julie pracuje. Vlastně přímo jejího šéfa. Potom se všechno mění a Julie si není jistá ani tím, zda ještě má svou stáž, přestože měla v zaměstnání vlastně postoupit. 

Milostné drama se stává domáčtější a lehce tradičnější, jelikož si hrdinové začínají zvykat na vztah. Není tedy divu, že pro někoho možná už milostné scény nebudou tak jiskrné jako v prvním díle. Erotika je stále na mezích pornografie, což vám může i nemusí vadit, ale jelikož kniha spadá do erotického žánru, nemělo by vás to v tomto případě překvapovat. 

I nadále si Julie užívá rozmazlování a intimních chvilek s Bradem, ale nebezpečí je nadosah. Ani netuší, jak moc si zavařila a co všechno ji může potkat. Kola osudu autorka roztočila vlastně díky té mafii zcela jiným směrem, než byste v prvním díle čekali. Rozhodně se můžete těšit na pořádné překvapení a drama. 

Romantické drama samozřejmě končí tím nejlepším způsobem a věřím, že si dilogii užijí hlavně čtenářky romanticko-erotických knih. Torre sice Nevinností nepřekonala svůj extra titul Černé lži, ale přesto připravila velmi příjemný a pro mnohé i silný zážitek. 


Anotace: 

MUŽ, KTERÝ VŽDY DOSTANE, PO ČEM TOUŽÍ, MÁ NEJVÍC CO SKRÝVAT…

Brad De Luca je sexy muž. Nebezpečný muž. Nejde však pouze o jeho zevnějšek, ale i o neotřesitelné sebevědomí odrážející se v každém jeho pohybu – a v každém doteku. A nejhorší na tom celém je, že je takový oprávněně…

Julia Campbellová si nikdy nemůže být jistá, co má od extrémně cílevědomého elitního právníka čekat. Ale začíná tomu přicházet na chuť. Od té doby, co se jím nechala vtáhnout do jeho divokého, svůdného světa, už jí obyčejné vztahy nic neříkají. Brad je ovšem odhodlaný zbavit ji nejen oblečení, ale i zábran, a hrozí, že se Julia do zakázaných rozkoší ponoří až příliš hluboko.

Jejich poměr se navíc brzy promění v něco ještě mnohem riskantnějšího, když se Brad zaplete do případu vraždy spojené s mafií – jako podezřelý. Věřit muži se špatnou reputací a minulostí plnou tajemství je skoro vždycky chyba a Julia se musí rozhodnout. Opustí ho, anebo se nechá zavést dál, než si kdy dokázala představit?

Druhý díl skandální erotické série od autorky bestsellerů Smlouva na lásku, Černé lži a Hříchy Hollywoodu by rozhodně neměly minout čtenářky Padesáti odstínů šedi a Božského bastarda.


Nakladatelství: Mystery Press

Rok vydání: 2022

Žánr: Erotika

Ze série: Nevinnost 2. 

Počet stran: 272

Formát: epub, mobi, PDF


Žádné komentáře:

Okomentovat


Copyright © SVĚT MEZI ŘÁDKY | Šablona: Lucy Lillianne. Optimalizováno pro Firefox.