Neplánované přírůstky :)

Někdy se to tak jednoduše sejde. Původně jsem si v březnu nechtěla pořizovat žádné knížky, jenže... pak nastalo pár okolností, díky kterým se moje "sbírka" rozrostla o další čtyři kousky. 

Nejdřív to byla objednávka narozeninových knížek pro rodiče. A to bych nebyla já, abych si tam nepřihodila i něco z výprodeje. Nejdřív jsem si doplnila Remarquovskou sbírku o Stíny v ráji (Autor ústy svého hrdiny kriticky hodnotí honbu za penězi, kariérismus i neschopnost Ameriky pochopit hrůzy fašistického pekla v Evropě.) a pak jsem se nechala zlákat (přiznávám že i obalem) údajně temným thrillerem Břeh temné vody (Román, o kterém by se dalo říct, že ho společně napsali Mark Twain se Stephenem Kingem. Světově uznávaný americký spisovatel Joe R. Landsdale se touto knihou vydal s odvahou a odhodláním zcela novým směrem.).


A pak přišla nečeká cesta do Prahy a co by to bylo za výlet bez návštěvy Levných knih? :) Původně jsem jsi tam šla pro Smolný rok, který mám na seznamu "chci číst co nejdřív" už nějakou dobu a byla jsem překvapená, když jsem ho zahlédla ve výloze LK. Tím spíš, že má dobré hodnocení. Ale co se vůbec divím, že jo... Jako druhou knížku jsem měla vyhlídnutého Knihkupce, ale názory a vlastně i anotace mě nakonec odradily natolik, že jsem si místo něho vzala Nespavost, která bude sice pro mladší čtenáře, ale ve výsledku mě zaujala mnohem víc.


A jak vy? Kdy jste naposledy zavítali do Levných knih? Nebo tam chodíte pravidelně okukovat novinky, aby vám žádná neunikla? Pochlubte se, co jste si tam naposledy pořídili za čtivo.


Copyright © SVĚT MEZI ŘÁDKY | Šablona: Lucy Lillianne. Optimalizováno pro Firefox.