Soutěž s Portálem: 3x Tuhej tulipán!

Na Světě knih se to knižními světy jen hemžilo a to by bylo, abychom pro vás nějaké nepřivezly! Nakladatelství Portál nám do soutěže věnovalo tři výtisky žhavé novinky TUHEJ TULIPÁN od českého autora Jaromíra Konečného, který nyní žije v Německu. 

Detektivní young adultka je originálním dílem a nejen pro ty, kteří se do řešení kriminálních hádanek teprve chystají!Anotace:
Napínavý příběh pro starší čtenáře je prvním dílem volné série originálních detektivek pro mládež. Hlavní hrdina, šestnáctiletý Leon, se dostane na šikmou plochu a skončí ve vězení pro mladistvé. Naštěstí je brzy propuštěn na podmínku a získá dokonce i výuční místo v květinářství. Naneštěstí hned první den doslova zakopne o mrtvolu – a pro policii je pochopitelně podezřelým číslo jedna. Naštěstí je tu Laura, dcera jeho šéfa, která mu jako jediná věří. Ti dva se společně rozhodnou vypátrat skutečného vraha a dokázat Leonovu nevinu. Bláznivé dobrodružství může začít…Více informací.

V soutěžním týdnu přispějeme dvěma recenzemi, protože jsme od nakladatelství Portál dostaly každá recenzní výtisk a já už ho mám přečtený. Wish se s ním s nadšením potýká. :o) Máte chuť si taky počíst? Mrkněte na ukázky z knihy


Chceš se účastnit soutěže? 


>> Sdílej tento příspěvek Fb Svět mezi řádky (Doporučujeme sdílení ve skupině či na stránce. V případě, že sdílíte na svém profilu musí být příspěvek vidět veřejně, abychom vás mohly zařadit do slosování.)

>> Napiš pod Fb příspěvek heslo: Tuhej tulipánPodmínky: 
Soutěž trvá od 19. 5. 17 - 26. 5. 17 (23:59 hod.)
Knižní ceny do soutěže darovalo nakladatelství Portál
Účastnit se může každý s doručovací adresou v ČR.
Výherce musí do 72 hodin napsat adresu, jinak losování probíhá znovu.
Výherce bude vylosován za pomoci online generátoru náhodných čísel.
Žádné komentáře:

Okomentovat


Copyright © SVĚT MEZI ŘÁDKY | Šablona: Lucy Lillianne. Optimalizováno pro Firefox.