SOUTĚŽ s nakladatelství Slovart!

U nakladatelství Slovart se objevila nová a úžasná edice Česká a světová klasika, ve které vychází v novém vydání tituly, které by měl mít každý doma a přečtené! Klasika prostě nikdy neztratí glanc a v novém, neotřelém vydání má rozhodně šmrnc. Knižní ilustrace vytváří duo Tomski&Polanski a rozhodně si dávají záležet! 

Nakladatelství Slovart se prostřednictvím Světa Mezi Řádky rozhodlo obdarovat své čtenáře o knižní novinky právě z této působivé edice! 


Máte chuť mít doma v knihovničce tyto skvělé publikace? Zasoutěžte si o ně!
Tři z vás mají šanci získat báječnou klasiku v novém kabátě!Mnozí milovníci Dostojevského považují Výrostka za jeho nejlepší dílo. Autorův génius v něm s neuvěřitelnou přesvědčivostí a otevřeností promlouvá ústy vypravěče - hlavní postavy, na nejzazší okraj společnosti vyhoštěného levobočka Arkadije Dolgorukého, který sám sebe s odzbrojující upřímností označuje za „výrostka" a stejně kriticky dokáže nahlížet i na své okolí. Je to mládenec plný protikladů - citlivý a současně zmatený ve svých citech, naivní a nedůvěřivý zároveň, na straně jedné upřímný, romantický snílek, toužící dobrat se pravdy a dobra i za cenu sebeobětování, na straně druhé člověk „podzemní", pokořený a zesměšňovaný, sebedestruktivní a sám sebou pohrdající, toužící po pomstě. Jeho těžký a zdlouhavý zápas o sebe sama se podobá hře v neúprosnou ruletu. Podaří se mu po všech bouřlivých a podivuhodných peripetiích obstát?

Je libo špice, boxera nebo jezevčíka? Psa na hlídání, nebo něco k dětem? V našem KYNOLOGICKÉM ÚSTAVU najdete všechny rasy i povahy, barvy i velikosti… A co nemáme, seženeme do dvou dnů!

A k tomu desítky dalších povídek od bohéma a humoristy Jaroslava Haška. Mistr nad mistry zde předvádí své vrcholné kousky. Nelze nedočíst!>> Dej like stránce Slovart! 
>> Sdílej tento soutěžní příspěvek
>> Do komentáře označ čtenáře, který má rád českou i světovou klasiku! A klidně připiš, jaký nejoblíbenější titul ti nakladatelství Slovart vydalo.


Podmínky soutěže: 
  • Soutěž trvá od 26. 10. 2019 do 31. 10. 2019.
  • Soutěže se mohou účastnit čtenáři s doručovací adresou v ČR. 
  • Soutěž sponzoruje nakladatelství Slovart, které také výhry rozesílá. 
  • Losování proběhne pomocí online generátoru náhodných čísel. 
  • Pokud se výherce do 72 hodin od vyhlášení výsledků o svou výhru nepřihlásí, losování proběhne znovu. Žádné komentáře:

Okomentovat


Copyright © SVĚT MEZI ŘÁDKY | Šablona: Lucy Lillianne. Optimalizováno pro Firefox.