Soutěž s Metaforou - vyhodnocení.

Nakladatelství Metafora nám do soutěže věnovalo výtisk thrilleru Ví o tobě. Horká novinka je neobvyklá hlavně tím, že je spojená s romantikou a psychologií. Neotřelý čtenářský zážitek, který si spousta z vás vychutnají. V této soutěži však mohl vyhrát pouze jeden z vás! 


Ví o tobě je složitější a zmatenější víc, než jsem očekávala. Ne, že bych byla ochromená unikátním dílem, ale svým způsobem se mi vrylo pod kůži, ačkoliv bych očekávala něco jiného než thriller s prvky románu pro ženy, který hovoří o lásce silnější a temnější, než si kdo dokáže představit... Více v recenzi.


Soutěžní týden utekl jako voda. Knihu chtělo vyhrát spousta čtenářů. Pokud v seznamu účastníku neuvidíte své jméno, je nám líto, ale zřejmě jste nedodrželi podmínky. V případě, že jste sdíleli na svůj profil a příspěvek nebyl ke shlédnutí veřejností, neměli jsme možnost, jak si plnění podmínek ověřit. Seznam účastníků: 
 1. Kája Zabar 
 2. Sea Book 
 3. Lucie Zakopalová 
 4. Blanka Ondráčková  
 5. Verunka Veju Berenová 
 6. Karel Jedloch 
 7. Šarina Zubařka 
 8. Petra Pařez 
 9. Jeník Krupička 
 10. Hana Kroupová 
 11. Verunice Palice 
 12. Dája Sedlmaierová
 13. Marie Machů 
 14. Marry Mutalová 
 15. Rudus Furikova 
 16. Kateřina Vrbová 
 17. Kristýna Nedomlelová 
 18. Deni Mišinová 
 19. Martina Elfik Jelinkova
 20. Miroslava Škampová 
 21. Mrs Jungová 
 22. Zdeňka Vokolková 
 23. Petra Kočerová 
 24. Lenka Skácelová 
 25. Anna Mayerová 
 26. Šárka Fofoňková 

Gratulujeme výherkyni! 

- Šárina Zubařka


Losování proběhlo pomocí online generátoru náhodných čísel. 
Prosím, napiš nám svou adresu do zpráv Fb Svět mezi řádky nebo na e-mail SvetMeziRadky@seznam.cz, abychom ji mohli předat nakladatelství Metafora, které ti thriller zašle. V případě, že se nám výherce do 72 hodin neozve, budeme losovat znovu. 

Jestli se ti nepodařilo vyhrát Ví o tobě, můžeš si tento thriller zakoupit již od 194,-. Nejlevnější ceny najdeš na Srovnáme.cz 


Nezoufej, ve Světě mezi řádky právě teď probíhá soutěž o tři výtisky young adult detektivky Tuhej tulipán, které nám do soutěže věnovalo nakladatelství Portál


Žádné komentáře:

Okomentovat


Copyright © SVĚT MEZI ŘÁDKY | Šablona: Lucy Lillianne. Optimalizováno pro Firefox.