SOUTĚŽ KNIHY DOBROVSKÝ III. část

Dne 11. ledna 2020 započala první část soutěže, kterou sponzorují Knihy Dobrovský. 16. ledna jsme pro vás vydaly druhou část soutěže, která probíhala na našem Instagramu Svět Mezi Řádky. A jelikož dnes soutěž končí a začíná III. část, tak si ji připomeneme a ještě vám ukážu poslední titul, který můžete vyhrát tentokrát! :)

Sledujete novinky, které k vám putují prostřednictvím Knihy Dobrovský? Doufám, že ano, protože si o tři pecky můžete zasoutěžit! Knihy Dobrovský mi pro vás totiž darovaly balíček tří knižních novinek, které k vám prostřednictvím Světa Mezi Řádky přiletí! Stačí si o ně zasoutěžit a vyhrát! Nejprve si však představíme tituly, které by vám neměly chybět v knihovničce. 

SOUTĚŽ UKONČENÁ! 

Všem vám moc děkuji za účast. Vaše tipy byly zajímavé a pár jich skončilo na mém wishlistu. Losování proběhlo a já gratuluji výherkyni...

Luccincca K. 

Na mail jsem vám již napsala, Tak doufám, že se brzy domluvíme na odeslání výhry. Vy ostatní nezoufejte, ještě pro vás mám několik soutěží naplánováno! :)


Máte chuť na napínavé dobrodružství ve stylu Indiana Jonese v dívčím podání? Pak je tahle young adultka JANE DOE: KOLÉBKA VŠECH SVĚTŮ tím pravým čtením pro tebe. Nabízí kouzla, bludiště, mytické klíče a symboly se špetkou humoru.

Anotace: 
Jane Doeová a její otec se před čtrnácti lety ocitli na schodišti Panství - vstupu do nebezpečného labyrintu spojujícího ostrov Bluehaven s mnoha dalšími světy. V tu samou noc začala zemětřesení, a tak se Jane i jejího tichého, souženého otce od té doby bojí celý svět. Když udeří dosud nejsilnější zemětřesení a John zmizí zpátky na Panství, Jane se vydá na nebezpečné dobrodružství, aby našla svého otce a zachránila svět - možná všechny světy - od zkázy.

Fanoušci Dark Materials Philipa Pulmana, dobrodružství Percyho Jacksona Ricka Riordana, Frances Hardinge a blockbusteru Netflixu Stranger Things si tohle napínavé dobrodružství pro mladistvé s odkazy na klasické filny 80. let jako Rošťáci a Indiana Jones nepochybně oblíbí.

Knihkupec ze Sydney Jeremy Lachlan byl odjakživa posedlý velkými epickými dobrodružstvími jako Hvězdné války, Indiana Jones nebo Narnie a námět k napsání Kolébky všech světů, prvního dílu plánované duologie a zároveň svého prvního románu, získal, když se ztratil v muzeu v Káhiře.


NAPROSTO POZORUHODNÁ VĚC je young adult sci-fi s pořádnou dávkou dramatu. Získá si především milovníky sociálních sítí, kteří touží po vzrušení, tajemné hádance a neotřelosti. John Green odvedl skvělou práci a naservíroval vám velmi osvěžující dobrodružství. Více v recenzi...

Severské fantasy NORRA LATIN: ŠKOLA SNŮ se stalo mou srdeční záležitostí. Příběh je natolik promyšlený a spletitý, že vás vtáhne do světa umění, záhad i spiritualismu a dokáže vás doslova pohltit. Více v recenzi... (O tento titul soutěž již proběhla) Knihy jsou tři a tak budou také tři výherci postupně vycházejících soutěží, ve kterých se vždy bude soutěžit pouze o jeden titul. Momentálně si můžete zasoutěžit o knihu JANE DOE: KOLÉBKA VŠECH SVĚTŮ! 

Jelikož první část soutěže o titul Norra Latin se odehrávala na FB Svět Mezi Řádky, druhá část soutěže o knihu Naprosto pozoruhodná věc na Instagramu, tak tato třetí část se bude odehrávat právě na našem webu Svět Mezi Řádky. Stačí jen vyplnit dotazník a účastnit se tak soutěže o román Jane Doe: Kolébka všech světů.Podmínky soutěže: 
  • Soutěž trvá od 21. 01. 2020 do 26. 01. 2020. 
  • Soutěž sponzorují Knihy Dobrovský, zasílá Svět Mezi Řádky. 
  • Soutěže se mohou účastnit čtenáři s doručovací adresou v ČR. 
  • Losování proběhne prostřednictvím online generátoru náhodných čísel. 
  • Pokud se výherce do 72 hodin od vyhlášení výsledků o svou výhru nepřihlásí, losování proběhne znovu. 

Žádné komentáře:

Okomentovat


Copyright © SVĚT MEZI ŘÁDKY | Šablona: Lucy Lillianne. Optimalizováno pro Firefox.